zbozi_cz.jpg


monitor_cz.gif

hyperzbozi.cz.jpg

najduzbozi.jpg
Tretry SPECIALIZED Tahoe Women Light Turquoise/Black vel. 38

- 10%
Záruční doba: 24 měsíců
Dostupnost: skladem 1 ks
1 858.68 bez DPH
2 249 ks
Původní cena 2 498.89, Sleva 10 %
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Boty Tahoe pro horská kola byly vyrobeny tak, aby byly odolné a spolehlivé i při jízdě v terénu a zejména tehdy, když při své jízdě musíte hodně chodit. Kvůli tomu jsou vybaveny naší gumovou podrážkou SlipNot™ pro lepší grip při chůzi po kořenech a mokrém terénu. Abychom zajistili, že boty budou dostatečně tuhé při jízdě a správně pružné při chůzi, tak jsme je osadili naší vnitřní destičkou Lollipop™, která je umístěna do lůžka z pohodlné pěny EVA. Jejich fit je uvolněný pro každodenní použití a využití technologie Body Geometry pro ergonomický design - zaručuje pohodlí a efektivitu.
Body Geometry konstrukce podrážky a vložky do bot: boty jsou ergonomicky navrženy a vědecky testovány, aby zvýšily sílu, efektivitu, výdrž a snížily riziko zranění díky optimalizaci linie boku, kolene a chodidla.
Naše gumová nášlapná plochá SlipNot™ připravená naším týmem vývojářů pneumatik vylepšuje přilnutí podrážky a pedálu.
Tuhá vnitřní deska Lollipop™ je kvůli zajištění vysokého výkonu při šlapání uložena do lůžka z EVA pěny, aby změkčovala došlap a zajistila dobrou trakci, když nejedete na kole.
Relaxed Fit pro skvělý pocit z pedálů a pohodlí, když musíte sesednout z kola.
Systém Lacelock™ tkaničkám nedovolí, aby se zapletly do řetězu.
Stélky Body Geometry významně zvyšují sílu výkonu, prodlužují výdrž a omezují zranění, protože vyrovnávají linii boku, kolene a kotníku.
Na palcích a na patách je přidaná vrstva pro lepší ochranu před poškrábáním.
Přibližná hmotnost: 350 g (jedna bota, velikost 42)