zbozi_cz.jpg


monitor_cz.gif

hyperzbozi.cz.jpg

najduzbozi.jpg
661 RAGE II kolena (Loic Bruni) vel. L

- 7%
Výrobce: 661
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: 7129-05-053
Dostupnost: skladem 1 ks
1 459.50 bez DPH
1 766 ks
Původní cena 1 898.93, Sleva 7 %
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Kultovní chrániče Rage, které navrhl Kyle Strait přicházejí v nové prodloužené verzi, za kterou stojí vítěz Světového poháru Loic Bruni.
Byl to on, kdo přišel s první ideou úpravy délky a tvaru a následně v testoval jejich prototypy tak, že v ních zvítězil ve World Cupu.
Inženýři a designéři 661 přidali své vstupy v podobě snížení váhy, optimalizovali tvar chráněných zón a vylepšili odvětrání a komfort.

Výsledkem jsou skutečně špičkové chrániče, které si vzaly to nejlepší z verze Kyle Strait a vylepšili je o nejnovější technologie včetně Padlock Connection a design.  

Jsou flexibilní, odvětrané a pohodlné ve stoupáních, stejně tak výborně chrání při sjezdech i těch nejdrsnějších trailů. Jsou dostatečně subtilní, aby se vešly pod kalhoty, a přitom výborně chrání.

Klíčové vlastnosti

  • Nová víceprvková konstrukce s větším pokrytím chráněných zón.  
  • Vnitřní flexibilní ochranné misky jsou pod oděruodolnou kevlarovou tkaninou
  • SD (Sandwich Dense) vrstvená EVA pěna chrání nohu i ze stran. Navíc je perforovaná pro lepší odvětrání.
  • Elastická síťovina v zadní části poskytuje výrazně nadstadardní odvěrání a komfort.
  • Vnitřní silikonový tisk na horním a dolním elastickém pásu je navíc doplněn o tisk i v oblasti kolene. Díky tomu drží chrániče perfektně na svém místě.
  • Uchycovací systém zahrnuje elastické pásky, široký pás na suchý zip, elastickou tkaninu a silkonový tisk. Navíc je doplněn o další elastický pás vzadu v horní části lýtka. Jeho pozice byla počítačově optimalizována  a následně dlouhodobě testována.   
  • Unikátní 661 Padlock connection system umožňuje propojení s dalšími chrániči SixSixOne (například Evo shorts) a tak přesně držet nastavenou vzájemnou pozici.
  • CE 1621:1

Velikosti: S, M, L, XL

661 CHRÁNIČE KONČETIN - NOHY
Měříme obvod nohy v místě horního konce (cca. 7 cm nad kolenem) a dolního konce chrániče (u kolenních chráničů  10 cm pod kolenem u kolen/holení cca. 5 cm nad kotníkem)
Hodnotu v tabulce berte vždy jako maximum pro danou velikost - obvod se dá zmenšit pomocí pásků a elastických dílů na chrániči) 

RACE XTRA, COMP  a RACE LITE kolena/holeně   
  S M L  
nahoře 33-36 36-39 39-  
dole 21-23 23-24 24-  
         
EVO d3o kolena, RAGE, RIOT, DJ, TOMCAT, COMP AM VEGGIE atd. kolena  
  S M L XL
nahoře 30-35 36-39 40-42 43 -
dole 27-32 33-37 38-40 41-

 

Cena je za pár.