zbozi_cz.jpg


monitor_cz.gif

hyperzbozi.cz.jpg

najduzbozi.jpg
MAXXIS PLÁŠŤ MINION DHF 29X2.50WT KEVLAR EXO/TR

- 30% AKCE
Výrobce: maxxis
Záruční doba: 24 měsíců
EAN: 4717784025742
Dostupnost: skladem 4 ks
742.98 bez DPH
899 ks
Původní cena 1 284.29, Sleva 30 %
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Plášť Minion DHF byl navržen pro nezpevněné povrchy a blátivé podmínky sjezdové série NORBA.

Maxxis Minion DHF používá zešikmené výstupky snižující valivý odpor s vyfrézovanými drážkami pro zvýšení počtu kontaktních hran, které zajišťují lepší kontrolu v přímém směru a přesné zatáčení.

V závislosti na podmínkách trati lze verzi DHF použít vpředu i vzadu nebo vpředu v kombinaci s DHR vzadu.

Univerzální Dual Compound směs pro maximální grip v zatáčkách a na blátivém povrchu má také dobrou životnost a velký nájezd kilometrů.

Konstrukce pláště je z kevlarové patky a 60 TPI opletu s EXO Protection ochranou na bočnici.

EXO Protection

EXO je materiál odolný proti proříznutí a oděru, který se přidává na bočnice mnoha MTB a gravel plášťů Maxxis. Tato hustě tkaná látka je lehká a vysoce flexibilní, což zajišťuje, že výkon pláště zůstane nedotčen. Zvolte EXO Protection pro zvýšenou odolnost při šotolinovém, XC a lehkém trailovém ježdění.

EXO Protection
Tubeless Ready (TR)

Tubeless Ready (TR)

Tubeless pláště mají mnoho výhod: Můžete jezdit s menším tlakem vzduchu. To vám dává lepší trakci a snižuje valivý odpor.
A tam, kde není duše, se také snižuje riziko defektu. Pláště Maxxis TR jsou lépe připraveny k montáži s těsnícím mlékem než jiné „bezdušové“ pneumatiky. Patka plášťů TR je zcela pokryta gumovou vrstvou jako skutečná bezdušová pneumatika UST.

Wide Trail

Konstrukce Wide Trail (WT) optimalizuje rozložení a profil běhounu pláště na dnešních moderních širších ráfcích. Tradiční pláště jsou navrženy kolem starších, užších ráfků a mohou vytvářet příliš čtvercový profil pneumatiky, což vede k méně než optimálnímu výkonu. Pneumatiky WT jsou optimalizovány pro vnitřní šířku ráfku 35 mm, ale bylo prokázáno, že fungují v rozsahu vnitřní šířky ráfku 30–35 mm. Pláště Maxxis Wide Trail XC jsou optimalizovány pro použití s ​​ráfky s vnitřní šířkou 30 mm, ale budou dobře fungovat i na ráfcích úzkých až 25 mm. Maxxis nedoporučuje ráfky širší než 30 mm nebo užší než 25 mm.

Wide Trail

EAN: 4717784025742