zbozi_cz.jpg


monitor_cz.gif

hyperzbozi.cz.jpg

najduzbozi.jpg
Five Ten Impact Low 2016

- 20%
Velikost:
43
Záruční doba: 24 měsíců
Dostupnost: skladem
2 499.17 bez DPH
3 024 ks
Původní cena 3 780, Sleva 20 %
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

IMPACT LOW 

Impacty jsou nejpopulárnější a nejuniverzálnější obuví na horské kolo. Dokáží eliminovat rizika, která vás čekají na stezkách, ale také přinesou maximální výkon, který oceníte zejména na závodech. Model IMPACT LOW BLACK/BLUE kombinuje vlastnosti, které z něj právem dělají skutečného krále v každém terénu.

DOKONALÁ STRUKTURA

Impozantní vzhled bot si okamžitě upoutá pozornost každého. Robustní tvar zde zajišťuje dokonalou ochranu nohy a nízkoprofilové provedení je zárukou, že se v botách budete cítit vždy pohodlně. Boty kombinují inteligentní strukturu a vysoce odolné materiály, díky čemuž vám v každém terénu vybojují ty nejlepší podmínky pro dynamickou jízdu.

PŘEDEJDĚTE RIZIKŮM V KAŽDÉM TERÉNU

Jízda v drsném terénu je nebezpečná, stačí vteřina nepozornosti a pouze kvalita obuvi rozhodne o vašem bezpečí. Boty jsou speciálně vyztuženy, aby dokázaly nohu ochránit ze všech stran. Důraz byl kladen na špičku boty, která ochrání prsty, ale i na boky, které zajistí ochranu před kameny, pařezy a dalšími překážkami na cestách.

PEVNOST A PŘESNOST

Noha je v botě pevně usazena, aby každý jezdec cítil na pedálech jistotu a přesnost. Posunům nohy z pedálu je zabráněno také vysoce přilnavou podrážkou, která byla vyrobena z materiálu Stealth S1. Jedná se o vysoce odolnou gumu, která dokáže hravě odolat opotřebení a její pružnost zamezí, aby došlo k narušení její struktury. Navzdory měkké podrážce obsahuje bota pevný mezipodešev z lisovaného polyuretanu, který se postará, aby šlo maximum vyvinuté energie do pedálů.

ŠPIČKOVÉ VLASTNOSTI

Bota dokáže odolávat nejen každému terénu, ale i počasí. Její svršek je vyrobený z kvalitní kůže, prodyšnost boty je zajištěna bočními panely, které se postarají, aby bota dostatečně dýchala. Rafinovaně tvarovaný jazyk a inteligentní šněrování jsou dalšími střípky, které dělají z tohoto modelu nejlepší volbu pro milovníky terénu.