Logo

Produkty
Produkty
Naposledy prohlížené

 

 

  zbozi_cz.jpg


monitor_cz.gif

hyperzbozi.cz.jpg

najduzbozi.jpg
Five Ten Maltese Falcon - Carbon / Red - SPD

Cena 2 916
Původní cena 3 240, Sleva 10 %
Dostupnost: skladem
Velikost:
46
Cena bez DPH: 2 409.92
Záruční doba: 24 měsíců
KS

MALTESE FALCON 

Boty na kolo, které byly navrženy pro dosažení vysoké rychlosti. Model MALTESE FALCON, neboli maltézský sokol, dokáže poskytnout maximální výkon v každém terénu. Jeho vlastnosti ho předurčují k profesionálnímu využití mezi špičkovými jezdci.

VLASTNOSTI BOT

Jak již bylo zmíněno, boty byly navrženy pro rychlost, jejich struktura je přizpůsobená tomu, aby se v nich jezdec cítil velmi příjemně a mohl se plně soustředit na svojí trať. Boty jsou velmi lehké a snadno se přizpůsobí stylu široké škály jezdců. U bot je zaručena dlouhá životnost, odolnost a také univerzální použití, díky kterému je využijete i pro jiné činnosti, než jen pro jízdu na kole.

PERFEKTNÍ STRUKTURA

Tento model se může pochlubit kompresí tvarovanou mezipodešví EVA a koženým vrškem, který je potažený polyuretanem. V botách se nachází midflex deska, který zajistí při jízdě dokonalou pevnost boty a při turistice naopak skvělou ohebnost. Boty disponují Velcro páskem, který zde doplňuje zavírání bot. Samotné zavírání je zde prostřednictvím plochých tkaniček, které rychle zajistí pevnost nohy.

PODRÁŽKA

Boty disponují podrážkou z vysoce kvalitní pryže Stealth S1, která se vyznačuje vysokým třením a odolností proti oděru. Skvěle pruží a tlumí vibrace. Díky vysoké přilnavostí drží na pedálu jako přibité a to i na velmi nerovném terénu. Jejich uživatel má jistotu stabilní a bezpečné jízdy, jelikož se nestane, aby mu bota vyskočila z pedálů.

DALŠÍ PŘEDNOSTI

Ačkoliv jsou boty primárně určeny na kolo, lze je využít i pro cestování. Cyklisté zde ocení, že při svých cestách u sebe nemusí nosit vícero párů bot. Jestliže je vaším cílem dosáhnout maximálního výkonu na jakékoliv trase, jsou pro vás boty jako stvořené, obzvláště skvěle je využijete na závodech nebo při tréninku, kdy ze sebe potřebujete dostat maximum.